POSTED IN Helse

Vaksinene:

Mange rapporterer om menstruasjonsforstyrrelser.

0
Print Friendly, PDF & Email

FRYKT FOR UFRUKTBARHET

Menstruasjonsforstyrrelser etter koronavaksinasjon: Til og med hovedstrømsmediene ser seg nødt til å rapportere

Etter en koronavaksinasjon registrerer mange kvinner at menstruasjonsstrømmen forandrer seg og deler sine erfaringer på sosiale medier. Som Wochenblick rapporterte om allerede i april, startet professor i antropologi, Dr. Kathryn Clancy, ved University of Illinois en spørreundersøkelse online om dette temaet. Hun vil bruke tilbakemeldingene til å lage en vitenskapelig studie. Dette fenomenet skaper etter hvert så store bølger at også hovedstrømsmediene rapporterer om det.

  • En amerikansk professor gikk ut med sine egne erfaringer med menstruasjonsforstyrrelser etter vaksinasjon og spurte på Twitter om andre hadde gjort liknende erfaringer
  • Etter mange urovekkende tilbakemeldinger: Spørreundersøkelsen startet
  • Også uvaksinerte kvinner rapporterte om problemer etter å ha vært i kontakt med vaksinerte
  • Temaet skaper så store bølger at til og med hovedstrømsmediene nå rapporterer om menstruasjonsforstyrrelsene og antropologens spørreundersøkelse
  • En spørreundersøkelse utført av «Standard» viste at 40% hadde merket en forandring

Delte egne erfaringer på Twitter

Etter å ha fått informasjon om uvanlige blødninger hos vaksinerte kvinner, spurte Dr. Clancy på Twitter om andre kvinner hadde gjort liknende erfaringer med menstruasjonsforstyrrelser etter koronavaksinasjonen. Skredet av bekymringsvekkende tilbakemeldinger førte til at antropologen i februar da startet en profesjonell spørreundersøkelse online for å prøve å finne ut om det er en sammenheng mellom disse forstyrrelsene og vaksinen. Hun vil bruke resultatene til å lage en vitenskapelig studie.

person covering face with hands outdoors

Denne tweeten av Dr. Clancy førte til et skred av tilbakemeldinger:

Oversettelse: «En kollega fortalte meg at hun har hørt fra andre at de har hatt en sterkere menstruasjonblødning etter vaksinasjonen. Jeg ønsker å finne ut om andre menstruerende (sic) har registrert slike forandringer? Jeg ble vaksinert med første dose av Moderna for en og en halv uke siden, fikk mensen ca. en dag for tidlig og blør nå som om jeg var i 20-årene igjen.»

En enorm mengde tilbakemeldinger – til og med fra uvaksinerte kvinner

Tweeten hennes gikk viralt, og i de svært mange tilbakemeldingene rapporteres det blant annet om:

  • sterkere blødninger som også varte opp til 14 dager
  • menstruasjonsblødninger som startet over én uke for tidlig eller over to uker for sent
  • kvinner i overgangsalderen som fikk sin første blødning på flere år
  • heftige underlivssmerter og kramper
  • uvaksinerte kvinner, som mente at de plutselige menstruasjonsforstyrrelsene skyldtes kontakt med vaksinerte, et fenomen som kalles «Shedding»*.

* Med «Shedding» mener man overføring av spike-proteinet fra vaksinerte til uvaksinerte

Hovedstrømsmediene kan ikke lenger ignorere temaet

Wochenblick rapporterte nylig om de modige legene som advarer mot vaksinasjoner med den eksperimentelle mRNA-teknologien, som ikke bare kan medføre menstruasjonsforstyrrelser, men også ufruktbarhet, spontanaborter og til en overføring av spike-proteinet fra vaksinerte til uvaksinerte.

Etter hvert har det blitt så mye oppmerksomhet rundt dette at heller ikke hovedstrømsmediene kan ignorere det og nå såvel rapporterer om 

menstruasjonsforstyrrelsene som om spørreundersøkelsen og den planlagte vitenskapelige studien til Dr. Clancy, noe som i tillegg til artiklene i Standard også andre medierapporter viser.

40% har merket forandringer

En spørreundersøkelse som Standard utførte, viste at 40% av kvinnene hadde registrert en forandring i sine månedlige blødninger.12% opplevde mellomblødninger

og 12% at menstruasjonen uteble.10% hadde en sterkere og 6% en svakere blødning enn ellers. Til sammen deltok ca. 6500 kvinner i spørreundersøkelsen.

Oversatt av Rune G

Forsidebilde: engin akyurt

https://www.wochenblick.at/menstruationsstoerungen-nach-corona-impfung-sogar-mainstream-muss-berichten/


1 har lest innlegget i dag.
Innlegget er lest totalt 396 ganger.

Teksten står for forfatterens mening, ikke nødvendigvis www.derimot.no sin.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Fill out this field
Fill out this field
Vennligst skriv inn en gyldig e-postadresse.

Next Post

Hvorfor oppstod industrialismen

i England og ikke i Kina?

Previous Post

Norsk bok om 9/11:

Kommer godt og ikke for tidlig.

Teksten står for forfatterens mening, ikke nødvendigvis www.derimot.no sin.