COVID mRNA-vaksineskade: 37 år gammel døde i syv minutter.
Av Dr. William Makis
I følge en artikkel på The Sun :

Dale sa: «Kona mi overtalte meg til å ta en HIIT-time tidlig om morgenen på vårt lokale treningsstudio.
«Vi begynte å varme opp, og jeg følte meg mer sliten enn jeg vanligvis ville gjort.
«Jeg klarte ett sett med kretser med burpees og knebøy-støt og den slags ting, og kona mi så på meg og sa: ‘Gir du deg allerede? Jeg trodde du var sprekere enn dette’.
«I starten av den andre runden tenkte jeg at dette ikke føles riktig i det hele tatt.
«Jeg følte at jeg trengte litt frisk luft og gikk ut av lokalet.
«Brystet mitt begynte å føles som noe strammet og det utviklet seg til litt smerte.
«Som mannfolk tenkte jeg at jeg nå var blitt en svekling som forlot timen. Men hvis jeg forlater den i fem minutter, vil smerten avta.»
Etter å ha ventet i 15 minutter på at presset (over brystet) skulle avta, ble Dales brystsmerte verre – noe som fikk Sophie til å kjøre ham til deres lokale sykehus. To minutter etter ankomst, fikk Dale hjertestans mens han satt på akuttmottaket.
Dale sa: «De startet HLR på meg og satte meg på en maskin som utfører HLR mekanisk som tvinger hjertet ditt til å begynne å slå.
Min oppfatning…
De mRNA-induserte plutselige hjertedødsfallene har ikke sunket mye siden 2021, i tilfelle du lurte.
Vi er fortsatt nesten på det samme høye nivået.

Grafen er hentet fra USA.
Grafen over: Blå strek: Plutselige dødsfall som følge av hjertestans. Rød søyle: vaksineperioden.
Redaksjonens korte kommenter:
Som med all annen økning i sykelighet er det mest påfallende at ikke våre helsemyndigheter ikke vil undersøke om det er noen sammenheng mellom vaksineringen og endret helse i befolkningen.
https://www.globalresearch.ca/covid-mrna-vaccine-injury-37-years-old/5870745
Forsidebilde: Lexica



2 kommentarer. Leave new
«Protocols of the elders of Zion», drep de beste. I «spanskesyken» så man det samme.
Nei, når de jo tross alt visste hva dette var (biovåpen) allerede i måneder og år før «pandemien», så lot de (frivillig tvang basert på løgner/propaganda) «vanlige» folk ta giftsprøytene som de selv selvfølgelig ikke tok.
Og vel vitende om løgnene de har spredd (og all sykdom og død de har påført). Så velger de å ikke prate om det. Og, om det likevel presser seg fram å måtte prate (svare) så blir det fler løgner. Akkurat som alle andre som har løyet, så forsøker de å unngå oppmerksomheten rundt det ved å ikke selv ta det opp. (De har mer enn nok med å holde hodet over vannet når andre tar det opp).
Var det ikke løgner/propaganda og også planlagt, så ville enhver situasjon med sykdom/død i etterkant av vaksineringen (eller under vaksineringen) bli etterforsket nøye. Om ikke annet for å kunne sende ansvaret videre og redde eget skinn. Tausheten og likegyldigheten vitner om ett ønske om at de klagende stemmene bare skal bli borte, fordi de vet de er skyldige i de grusomhetene som er begått.
Man ber ikke om 100 års hemmelighold for hvordan man håndterer en pandemi, som det første man gjør. Man gir ikke seg selv amnesti i forkant av en pandemihåndtering om ikke man minst betviler sterkt mottiltakene som skal tvinges igjennom. (Hvilket i seg er grunn nok til å ikke gjennomføre de!!)
Og rekken med tydelige bevis for at det hele var svindel/drap er lang.
PCR som testutstyr, og det i tillegg kjørt på 45 sykluser som gir så godt som 100% falske positive tester. Munnbind, som i tillegg til å ikke kunne hindre virus fra å komme inn luftveiene, også gjør at man puster veldig mye av luften inn og ut mange ganger, med farene forbundet med det. Den psykologiske nedbrytelsen (skremselspropaganda) som det er å ha dagens/ukas/totale dødsfall rullende over tv-skjermene. 2 meter sosial distanse (ikke forklart som fysisk avstand, men sosial distanse!!!) Forlange at alle som har hatt positiv test (utført med den meget tvilsomme PCR testen) i løpet av de 3 siste månedene før dødsfallet får dette innskrevet i dødsattesten/dødsærkleringen som medvirkende dødsårsak uansett faktisk dødsårsak, og uten skrupler legge disse med i tallene for Covid-døde. Ikke skille på død av og død med Covid!! Å så, når «vaksineringen» begynner, innføre at de første 14 dagene etter vaksinering er man ansett som uvaksinert, og nærmest automatisk gjøre alle som dør av «vaksinen» de første 14 dagene etter stikket til covid dødsfall.
Osv osv osv.
Må jo da også nevne at hvordan «vaksinen» var ment å fungere, ble endret igjen og igjen etterhvert som det viste seg utifra tester/sykdom at de ikke hadde rett.
Hvordan kjente og trygge medisiner ble gjort til både livsfarlige, og «hestemedisin» (ja, Ivermectin blir også gitt til dyr. Men så sent som i 2015 ble det gitt Nobels pris for medisinen fordi den er så trygg, med lite eller så godt som ingen bivirkninger og enormt mange liv reddet gjennom 40 års bruk) For at «vaksinene» skulle få nødgodkjenning. Hvilket de ikke ville ha rett til å få om det fantes andre fungerende medisiner. (Og i ettertid har det tydelig blitt bevist at bl.a. Ivermectin var en mye mer effektiv medisinering enn genmanipulering med mRNA viste seg å være. )
Den enorme gevinsten for eiere (og aksjeeiere) av legemiddelindustrien viser jo også hvilken enorm fortjeneste det gav. Hvilket det aldri ville gitt om ikke det hele ble «tvunget» på folk som det har blitt gjort.
Og den enorme overdødligheten som fremdeles henger igjen år etter år taler jo selvfølgelig sin egen historie om det hele. Akkurat som alle spontanabborter, de ekstremt lave fødselstallene osv.
Og ja. De enorme økningene i andre sykdommer så som kreft.
Og nei. Uten at veldig mange ikke tok «vaksinene» og nå utgjør en stor og sterk kontrollgruppe, så ville man heller ikke i dag sett så tydelig svindelen skinner igjennom. Da uvaksinerte ikke er en del av overdødligheten, veksten i andre alvorlige sykdommer osv.
Og alt dette er bare pyttesmå bevis for hvorfor det ikke prates om, ikke forskes på.
For det ville være å innrømme involveringen i gjennomføringen av tidenes største svindel og folkemord.