POSTED IN Diverse

Dum eller bare forsøk på mørkelegging

Aftenposten på bærtur

2 kommentarer
Print Friendly, PDF & Email

Rettssaken mot Ghislaine Maxwell startet for en uke siden. Den vil trolig avsløre hemmeligheter som noen av verdens mektigste mennesker ønsker skulle forblitt hemmelig. Maxwell sin «partner in crime», Jeffrey Epstein, døde mens han satt i varetekt i en sikkerhetscelle som var overvåket døgnet rundt, med unntak av halvtimen før han angivelig hengte seg selv. De fleste har trolig fått med seg at Jeffrey Epstein fløy kjendiser fra politikkens verden og underholdningens verden til sitt karibiske «Resort-Escape», den lille øya Little Saint James med sitt privatfly, kalt «Lolita-expressen» på folkemunne.

Det er fremmet påstander om at det foregikk aktiviteter på Epstein sin resort som ikke bare er av moralsk tvilsom karakter, men som rett og slett er kriminelt; Seksuell utnyttelse av mindreårige. Det dypere og underliggende spørsmålet er hvorfor Jeffrey Epstein i det hele tatt skulle legge forholdene til rette for sex-orgier mellom voksne mennesker og mindreårige, om det ikke var for en mer skjult agenda enn bare som man kan overfladisk kunne tro; En avansert form for «smøreturer» for fiffen.

Redaksjonen, derimot.no

Ghislaine Maxwell og Jeffry Epstein

Den totale galskap i Aftenposten

Av Jan Hårstad

Det er en journalist som heter Karoline Pedersen som i Aftenposten 4. desember 2021 har skrevet Norgeshistoriens dummeste artikkel om Maxwell-Epstein saken. En kan si det slik at det er et makeløst cover-up og det er en bedrift å være så ekstremt uvitende. Og dum.

Saken ser slik ut: Mediakongen Robert Maxwell var en av Mossads viktigste agenter da han beveget seg blant den absolutte eliten av både verdenspolitikk, finansverden og de kongelige. Da han døde – falt over bord i sin Yacht – sjefet han på egen hånd et etterretningsimperium. Det er de som mener at det var Mossad selv som kvittet seg med ham fordi han ble en for egenrådig løs kanon. En digresjon dette.

Datteren Ghislaine Maxwell overtok arven av farens etterretningskontakter. Og mye tyder på at hun i rang sto over kollegaen Jeffrey Epstein.

Finansieren av deres seksuelle Black-Mail prosjekt for Mossad kom fra The Mega Group som også var Donald Trumps maktbase. Sjefen i Mega Group av zionistiske milliardærer er Leslie Wexner som styrer delstaten Ohio.

Casino-kongen Sheldon Adelson tilhørte også gjengen med historiske røtter til organisert kriminalitet.

Alle seksuelle samtaler mellom Bill Clinton og Monica Lewinsky på tredve timer finnes på bånd, lagret hos Mossad i Tel-Aviv.

Epstein sitt privatfly, en Boeing 727. Logg viser Bill Clinton som passasjer

Alle de som ble fraktet til «pedofiløya» i Karibien var mektige og innflytelsesrike folk som Bill Clinton, Donald Trump, Bill Gates, Prince Andrew – pluss flere amerikanske senatorer og Hollywood-kjendiser. Når de knullet 14 åringer ble dette tatt opp på video og brukt som utpressing. Lolita Express.

Sånn som Aftenposten framstiller det jobbet Ghislaine for å skaffe småjenter til Epstein, gjentatt i artikkelen til Pedersen tre ganger. Men det var jo ikke Epstein som skulle knulle dem, det var det storkarene som ankom deres øy.

Den tidligere Mossadagenten Ari Ben-Menache har nylig skrevet en bok om dette som heter: «Epstein: Dead Men tell no tales.»  Pedersen og Aftenposten har aldri hørt om dette.

Epstein store svakhet var at han visste for mye. Ghislaine er også i faresonen fordi hun vet altfor mye.

Det er mange eksempler på at det lar seg gjøre å drepe mennesker som sitter i høyrisikofengsler.



1 har lest innlegget i dag.
Innlegget er lest totalt 1 011 ganger.

Teksten står for forfatterens mening, ikke nødvendigvis www.derimot.no sin.

2 kommentarer. Leave new

  • Veldig bra at noen korrigerer den politisk korrekte pressen. Korrupsjonsavsløringene på Bondevik som også hadde kontakter med Epstein viser at noen av våre politikere har flere svin på skogen.

    Svar
  • Ja, kontroll over (verdens-) valuta, rentene, OG kompromiterende bilder & informasjon om maktpersonene er en slående kombinasjon. Med dette/disse våpnene kan nok Mossad/sionistene sette i gang og styre det meste av storpolitikken.

    Svar

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Fill out this field
Fill out this field
Vennligst skriv inn en gyldig e-postadresse.

Next Post

Vaksinepasset.

Det har vært planlagt lenge før koronaen dukket opp.

Previous Post

Et glitrende eksempel på dobbeltmoral:

USA: Vi kan lage farlige våpen, men Kina må ikke gjøre det.

Teksten står for forfatterens mening, ikke nødvendigvis www.derimot.no sin.